Plan Miasteczka Modlitewnego 2017

 NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI – PLAN

27.07 (czwartek)
Pomódl się Miriam, aby Twój Syn żył we mnie
9.00.    Jutrznia
Msza Święta dla animatorów i organizatorów.

11.00-17.00           Zjazd i zakwaterowanie uczestników
15.00                        Godzina Miłosierdzia
17.30                        Wprowadzenie – „Pragnienie Maryi”
18.30                        Kolacja
19.30                        Pierwsze spotkanie w grupach
20:45                        Wchodzimy w święte świętych – Przez dziurkę od klucza

 

28.07 (piątek)
Dom spotkania
Panie przyjdź, cały jestem oczekiwaniem

07.30                        Pobudka
08.30                         Modlitwa poranna
09.10                        Śniadanie
10.10                        Różaniec
10.40                         Konferencja (II)
11.00                         Adoracja Krzyża
12.00                        Spotkanie w grupach  (I)
13.00                         Obiad
14.30                         Adoracja i  Sakrament Pokuty – antywirus dla duszy
18.30                         Kolacja
19.00                         Wyjazd do Wał Rudy
20.45                         Msza Święta
Nocna Droga Krzyżowa
Powrót do Zabawy

 

29.07 (sobota)
Dom radości
Dystans Ain Karim

08.00         Pobudka
09.00         Modlitwa poranna
09.30         Śniadanie
10.30         Przygotowanie śpiewu i liturgii
11.00          Adoracja i Różaniec
12.00         Msza Święta
13.30         Obiad
15.30         Koronka do Miłosierdzia Bożego
Konferencja
16.30         Spotkanie w grupach (II)
17.30         Wielbi dusza moja Pana – Czas na radość cz. I – Marcin Hebda
19:00         Kolacja
20:30         Wielbi dusza moja Pana – Czas na radość cz. II  

 

30.07 (niedziela)
Dom Chleba
Panie przyjdź napełnij sobą mnie

08.00         Pobudka
09.00         Modlitwa poranna
09.30         Śniadanie
10:30         Msza Święta z parafianami
12:00         Spotkanie w grupach (III)
13:00         Obiad
15:00         Koronka do miłosierdzia Bożego i konferencja
16:00         Gra terenowa
18:30         Kolacja
19:30         Pogodny wieczór
20:45         Różaniec i modlitwa na zakończenie dnia


31.07 (poniedziałek)

Dom spoczynku
Panie mój przychodzę dziś

4.20                          Msza Święta o świcie
6.30                          Śniadanie
9.30                          Różaniec
10.00                        Konferencja
11.00 – 18.00        7 godzin dla Jezusa – adoracja w grupach (IV)
12:30                       Obiad
18:30                       Kolacja
19:30                       Pogodny wieczór
21:30                       Modlitwa na zakończenie dnia


01.08 (wtorek)
Dom Serca
Szukałem Pana, a On mnie wysłuchał

08.00         Pobudka
09.00         Modlitwa poranna
09.30         Śniadanie
10.30         Przygotowanie śpiewu i liturgii
11.00          Adoracja
11.30         Msza Święta
13.00         Obiad
14.30         Pielgrzymka do źródła
17.00         Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
18.30         Kolacja w Radłowie
19.15         Pustynia jest łaską. Pielgrzymka w ciszy do Zabawy
21.15         Modlitwa uwielbienia z Adoracją całonocną

02.08 (środa)
Urodziny bł. Karoliny
Nieugięci (NIE)dotknięci

8.30   Śniadanie z modlitwą
Przygotowanie liturgii
10.00            Różaniec
10.30            Msza Święta na zakończenie MM