Miasteczko Modlitewne 2015 – Dzień 7

Niedziela. Ostatni dzień miasteczka. Dzień urodzin bł. Karoliny. Teoretycznie pierwszy dzień w którym mogliśmy się wyspać, praktycznie – nikt z tego nie skorzystał. Zjednoczeni przez miłość Boga, szczęśliwi a za razem załamani że trzeba wracać, całą noc spędziliśmy na adoracji Boga i rozmowie z bratem i siostrą.

Rano jak zwykle niewyspani zjedliśmy śniadanie i  po raz ostatni skierowaliśmy nasze kroki do kościoła, gdzie razem z tłumem wiernych dziękowaliśmy Bogu za bł. Karolinę jak i za wszystkich, którzy wykazali się ogromną odwagą uczestnicząc w akcji „trzeci most”. W asyście niezliczonych ilości sztandarów postawiliśmy kopię krzyża ŚDM na naszym alegorycznym Synaju. Nadszedł czas na podziękowania i pożegnania, w czasie których nawet największym twardzielom zakręciła się łezka w oku.

I my także chcemy serdecznie podziękować ks.  Zbigniewowi  Szostakowi  za szczere i obiektywne opinie, ciepłe przyjęcie, pomoc i  wsparcie, ks. Piotrowi Adamczykowi za pełne radości, mądrości i pokory lekcje miłości do Boga i drugiego człowieka, ks. Marcinowi Baranowi z za uśmiech i dobre słowo , ks. Łukaszowi Placie za to że mieliśmy co jeść i gdzie spać, za działający Internet (dla rzeczniczek)  oraz ks. Pawłowi Górskiemu  za obecność słowa uśmiech i posługę J

Podziękowania składamy także na ręce ks. Jacka Janiczka i wszystkich innych księży oraz sióstr zakonnych, którzy przywieźli swoją młodzież na 6. Miasteczko Modlitewne.

Kochanej Madzi za ciepło, cierpliwość i wyrozumiałość  <3.  Oraz wszystkim organizatorom ( Patrycji, Kasi, Ani, Paulinie, Dominice, Izie, Wioli, Marcie, Kindze, Arturowi, Damianowi, Kasi, Asi oraz Ninie i Marzenie) za trud włożony w przygotowanie Miasteczka.

Najgorętsze podziękowania należą się jednak Wam, kochani uczestnicy Miasteczka Modlitewnego. Bez Was nie byłoby nas. Swoim zachowaniem udowodniliście, że jednak MOŻEMY WIĘCEJ KOCHAĆ!!

Close Menu